.
.
LED žárovky
.
TP-Link
.
Školení
.
Bezdrátové připojení
.
EV bike
.
Waveant
.
Blog zaměstnanců
Vyhledávání zboží Navigace Informace

Mikrotik nakupujte od profesionálů!

Aktuality

MUM se v roce 2015 vrací opět do Prahy

MUM se v roce 2015 vrací opět do Prahy
(26.11.2014)
Psal se rok 2006 když si Mikrotik vybral Prahu pro uspořádání prvního setkání příznivců Mikrotiku. Jak tenkrát setkání probíhalo se můžete podívat na těchto fotografiích. Nyní se po osmi letech Mikrotik opět vrací a rozhodně stojí za to se přijít podívat. Mikrotik slibuje nové revoluční produkty. Zúčastní se také více než 50 různých poskytovatelů. Jsou připraveny i různé dárky, např. licence zdarma či trička s logem Mikrotiku. Setkání je naplánováno na 27-28. března příštího roku (2015) a registrovat se můžete již teď na stránkách mum.mikrotik.com.

Zmizelo Vám po aktualizaci Wi-Fi rozhraní?

Zmizelo Vám po aktualizaci Wi-Fi rozhraní?
(19.11.2014)
Stalo se Vám, že po aktualizaci RouterOS Mikrotiku zmizelo Wi-Fi rozhraní? Pokud ano, nemusí to být nutně důvod k reklamaci. Podívejte se, zda máte po aktualizaci přítomný i balíček wireless-fp. Pokud ne, lze je dohrát samostatně. Stačí si ze stránek www.mikrotik.com stáhnout balíčky pro příslušný RouterBoard, vybrat balíček wireless-fp a myší je přetáhnout do winboxu. Pak stačí jen RouterBoard restartovat. Chcete-li těmto problémům předejít, doporučuji Mikrotik aktualizovat rovnou nahráním příslušných balíčků, nikoli pouze upgradovacím balíčkem.

Media konvertor RBFTC11 Eth/Optika

Media konvertor RBFTC11 Eth/Optika
(06.11.2014)
Mikrotik představil zcela nový produkt RBFTC11. Jedná se o media konvertor se SFP slotem. Velkou předností je, že díky SFP slotu může pracovat jak s multimode, tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor se také může pochlubit podporou PoE napájení a to dokonce ve standardu 802.3af/at. Díky voděodolnému provedení jej lze využít i pro venkovní instalace.
Více...
Nejnovější zboží